Firma: Würth s.r.o.
Název OR/ŽL: Würth, spol. s r.o.
Sídlo firmy: Nepřevázka 137
293 01  Nepřevázka
IČO: 48036021 » Ověřit přes ARES
DIČ: CZ48036021
Telefon: 326 345 142
Fax: 326 345 149
E-mail: obchod@wuerth.cz
WWW: www.wuerth.cz

Popis firmy:
Prodej spojovacího materiálu, kotevní techniky, brusných a řezných materiálů, ručního, pneumatického i elektrického nářadí, chemicko-technických produktů, ochranné pomůcky, skladové systémy, kanban a jiné.
Provozovna Nepřevázka:
Adresa: Nepřevázka 137
293 01  Nepřevázka
Telefon: 326 345 192
Fax: -
E-mail: mlada.boleslav@wuerth.cz
Provozovna Brno:
Adresa: Škrobárenská 12
617 00  Brno
Telefon: 543 212 060
Fax: -
E-mail: brno@wuerth.cz
Provozovna České Budějovice:
Adresa: České Vrbné 2395
370 11  České Budějovice
Telefon: 733 695 295
Fax: -
E-mail: ceske.budejovice@wuerth.cz
Provozovna Jihlava:
Adresa: Znojemská 4947/80b
586 01  Jihlava
Telefon: 567 214 372
Fax: -
E-mail: jihlava@wuerth.cz
Provozovna Karlovy Vary:
Adresa: Jáchymovská 444/33
360 04  Karlovy Vary
Telefon: 355 321 657
Fax: -
E-mail: karlovy.vary@wuerth.cz
Provozovna Liberec - Doubí:
Adresa: Hodkovická 471
463 12  Liberec - Doubí
Telefon: 485 101 988
Fax: -
E-mail: liberec@wuerth.cz
Provozovna Olomouc:
Adresa: Tovární 915/40
779 00  Olomouc
Telefon: 605 746 669
Fax: -
E-mail: olomouc@wuerth.cz
Provozovna Ostrava - Kunčice:
Adresa: Serafinova 1/729
719 00  Ostrava - Kunčice
Telefon: 604 212 016
Fax: -
E-mail: ostrava@wuerth.cz
Provozovna Pardubice:
Adresa: Pražská 731
530 02  Pardubice
Telefon: 466 304 650
Fax: -
E-mail: pardubice@wuerth.cz
Provozovna Plzeň - Borská pole:
Adresa: Obchodní 1
301 00  Plzeň - Borská pole
Telefon: 604 212 163
Fax: -
E-mail: plzen@wuerth.cz
Provozovna Vestec u Prahy:
Adresa: Vídeňská 340
252 42  Vestec u Prahy
Telefon: 244 401 815
Fax: -
E-mail: vestec@wuerth.cz
Provozovna Tábor:
Adresa: Chýnovská 2115
390 02  Tábor
Telefon: 381 213 134
Fax: -
E-mail: tabor@wuerth.cz
Provozovna Teplice:
Adresa: Srbice 100
415 01  Teplice
Telefon: 604 212 013
Fax: -
E-mail: teplice@wuerth.cz
Provozovna Hradec Králové:
Adresa: Drtinova 175, Plotiště nad Labem
503 11  Hradec Králové
Telefon: 730 524 523
Fax: -
E-mail: -
Provozovna Praha - Letňany:
Adresa: Toužimská 767
199 00  Praha - Letňany
Telefon: -
Fax: -
E-mail: -
Provozovna Zlín – Malenovice:
Adresa: Tečovská 1052
763 02  Zlín – Malenovice
Telefon: 730 800 792
Fax: -
E-mail: zlin@wuerth.cz